بدون دیدگاه

تولید کمباین نیوهلند TC5000 به 50 هزار دستگاه رسید

کمباین نیوهلند TC

این پست نیز در دسترس است: فارسی

تولید کمباین نیوهلند TC5000 به 50 هزار دستگاه رسید

نیوهلند به تولید 50هزار کمباین سری TC5000 دست یافته است.تاریخچه‌ای که پیوسته با نوآوری های مداوم توصیف شده است.افزایش میزان راحتی و ظرفیت در تمامی کمباین های strawwalker پنج خرمن کوب سری TC5000 شرکت نیوهلند به مرحله بسیار برجسته تولید 50هزار دستگاه از کمباین های مدل TC دست یافته است. این دست آورد مهم در شهر پلاک لهستان، دفتر مرکزی TC در اروپا و کوریتوبابرزیل، کارخانه تولیدی در منطقه آمریکای لاتین جشن گرفته شد.

کارلو لامبرو رئیس شرکت تجاری نیوهلند بیان می کند “این یک دستاوردی بسیار مهم در تاریخ محصولات زراعی نیوهلند می باشد و این یک تعهدی است که بر دوش تمامی کارکنان چه در پلاک و چه در کوریتوبا است، کسانی که این مهم را ممکن ساختند.

او همچنین می افزاید:حوزه های مختلف کاربری کمباین نیوهلند TC همواره از دغدغه های گروه کشاورزی ما بوده است و نسل فعلی این محصولات که دارای فن آوری های پیشرفته است در جهت رضایت مشتریان در حرکت است . تاریخچه‌ای که پیوسته با نوآوری های مداوم توصیف شده است اولین مدل کمباین TC در کارخانه مرکزی نیوهلند در زیدلجم بلژیک در سال 1992 برای پاسخ به افزایش تقاضاها برای یک کمباین مناسب که به سادگی، با انواع برداشت محصول سازگار باشد ساخته شد.

تنها یک سال بعد، در سال 1993 کارخانه تولیدی درکوریتوبا برزیل آغاز به کار کرد و تا به امروز تنها 30 هزار کمباین در آنجا ساخته شده است. در سال 1998 کارخانه تولیدی در اروپا از زیدلجم به پلاک لهستان نقل‌مکان کرد، جایی که امروزه کمباین های نوین از آخرین نسل TC را ارائه می کند. کمباین های نیوهلند سری TCهمواره از به روزترین نوآوری‌هاوافزایش بهره وری برخوردار است.

کلید پیشرفت فناوری شامل معرفی تمیزکننده کفپوش‌ها و تنظیم خودکار محصول در سال 1993بود. این محصول به‌طور قابل توجهی عملکرد پاک کنندگان را در محدوه های مختلف افزایش داد. سری Hillside این محصول در سال 1995 راه اندازی شد که پیشنهاد اصلاح آن برای هر دو محدوده عمودی و جانبی ارائه میدهد و مشتریان را قادر می‌سازد تا حتی در زمین‌های نامناسب و در شرایط سخت نیز برداشت کنند.

جداسازهای چرخشی اولین بار در سال 1996 مطرح شد که درنتیجه آن عملکرد خرمنکوب را بهبود بخشید. یک اتاقک کاملاً جدید در سال 2008 رونمایی شد که باعث سهولت در عملکرد کاربر شد. در سال 2012 محصولی که از فناوری ECOBlue SCR بهره می برد برای سازگاری با Tier 4A معرفی شد که باعث کاهش مصرف سوخت می شود . افزایش میزان راحتی و ظرفیت در تمامی کمباین های strawwalker پنج خرمن کوب سری TC5000 جدیدترین نسل TC5000 به خاطر تحت پوشش قرار دادن طیف وسیعی از محدوده ها برای بالا بردن کارایی برداشت محصول شهرت یافت.

این مجموعه برای گروه مزرعه داران متوسط و دام‌پروران در مقیاس بزرگ و مجموعه ای از پیمانکاران به دلیل راحتی فوق‌العاده در کاربری و بهره‌وری بالا محصول این سری کمباین پیشنهاد می شود. این محدوده ها با بسیاری از تجهیزات برتر و منتخب که برندگان جوایز نیز هستند مجهز شده است که باعث افزایش بهره‌وری و بازدهی کاربری می شود.

اتاقک‌های جدید Harvest Suite بهترین و راحت ترین عملکرد را در عملیات سخت و طاقت فرسا در طول روز را دارد. فناوری Opti-Fan با بهره گیری از سیستم جدید برای قسمت پاک کردن دانه ، میزان هدر رفت دانه ها را کاهش و پاک کردن آن‌ها را ساده تر نموده است.سیستم SmartSieve نیز برای عملیاتی که در شرایط نامساعد جوی انجام می شود ایده آل است که به‌وسیله تغییر خودکار زاویه پرتاب دانه ها بر روی غربال صورت می گیرد. این باعث عوض شدن زاویه جانبی شده و ظرفیت پاک شدن دانه ها را تا 30 درصد افزایش می دهد.

فناوری Dual Chop نیز باعث بالا رفتن کیفیت خورد شدن دانه ها می شود. شهرت محصولات کشاورزی نیوهلند بر اساس موفقیت و رضایت : مشتریان، تولیدکنندگان محصولات عمده، دامپروران، پیمانکاران، مزرعه داران یا مختصصان زمین شناسی کسب میشود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین محصولات کشاورزی نیوهلند می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

www.newholland.com

You might also like

More Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست